volontersВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «Душа та серце з Україною!» є ініціативою групи патріотів України, що були вимушені покинути свої домівки, роботу та бізнес у наслідок військової агресії проросійських сил на сході України. Зв’язок

Ми люди, різні за національністю, фахом та достатком. Дехто встиг виїхати сам, дехто втратив близьких від дій проросійських бандитів, дехто за свої проукраїнські погляди пройшов полон та катування у терористів. Але є речи яки нас поєднують, Ми покинули всі досягнення минулого, і розпочинаємо життя з початку тому, що «Душа та серце з Україною!».

Ми всі зіткнулись з тим, що по своїй суті Держава та суспільство здебільшого відсторонені від переселенців, залишаючи нас сам на сам з нашими проблемами. Основні проблеми це пошук житла, працевлаштування, продовження кар’єри та кар’єрне зростання, організація та розвиток бізнесу на новому місці, набуття освіти для дітей переселенців та медичної допомоги хворим в умовах хронічної нестачі коштів, недовірливе або навіть негативне ставлення місцевих громад до переселенців, тощо. 

Більшість проблем виникає в наслідок того, що українське суспільство, часто вороже ставиться до патріотів зі сходу, покладаючи на нас відповідальність за дії злочинного уряду Януковича, виникнення та продовження війни на сході Україні, від’єднанні Криму та створення маріонеткових терористичних республік на сході України. При цьому як правило принижуються значення концентрованого російського військового вторгнення на певних територіях, якому цивільні патріоти України не зважаючи на численні намагання, не були в змозі протистояти без підтримки держави. Також не береться до уваги, що виїжджають здебільшого саме патріоти, люди яки не мають жодного відношення до дій в яких їх звинувачує суспільство. Люди які заради своєї держави їдуть на особистий подвиг, лишаючи все своє майно та нерухомість, часто без будь яких заощаджень, починають свій життєвий шлях з чистого аркушу.

Враховуючи вищенаведене Ми вирішили об’єднати як переселенців, так і інших українських патріотів, що не розділяють Україну на схід та захід. Допомагаючи один одному, спільно досягати успіху в Україні. Ніхто краще за нас не знає наших проблем, і ніхто краще за нас їх не вирішить. Ми пропонуємо Вам об’єднати з нами зусилля, заради досягнення спільного успіху, та заради процвітання нашої держави. Слава Україні!