Гречка і перловка з м'ясом, несолодке печиво , чай , кава, трохи меду , сало шпик, тушкована яловичина і паштет. Це офіційний одноденний сухий пайок, який держава надає воїнам Збройних сил, насамперед тим, які воюють на сході України проти російських військ і найманців. Дивує - повна відсутність продуктів з овочів, фруктів яки є головним джерелом вітамінів. 
Звичайно, що волонтери, що допомагають військовим дещо додають до цього офіційного набору продуктів, але як правило фрукти для військових дуже рідке явище, а овочі обмежуються, луком, картоплею та капустою. Отже маємо брак вітамінів, які   як відомо, джерело здоров’я, та кращій засіб для запобігання хворобам. Це важливо на лінії фронту, але це надважливе для поранених, що лікуються у центральній поліклініці Військово-медичного управління СБУ.    
Людський організм , який переніс хірургічну операцію, ослаблений, причому дуже сильно. Саме з цієї причини вживання вітамінів після операції особливо важливо.
Розуміючи це значення вітамінів для постраждалих військових або військових, що захворіли, благодійний фонд «Душа та серце з Україною»» перерахував 24 листопада 2015 10 тис. грн. на їх закупівлю «Благодійній організації «Фонд підтримки національної безпеки України» для подальшої передачі вітамінів військовим, що знаходяться на лікуванні у центральній поліклініці Військово-медичного управління СБУ.