Міністерство тимчасово окупованих територій представило концепцію щодо забезпечення переселенців соціальним житлом.
Є кілька варіантів умов, на яких

Відповідний законопроект № 4607 «Про соціальні послуги» прийнятий за основу на засіданні Верховної Ради 21 березня.
Планується викласти в новій редакції Закон «Про

 Европейские партнеры не могут ввести новые санкций против российских компаний, имеющих какие-либо отношения с "национализированными" боевиками предприятиями, из-за действий участников блокады Донбасса

Об этом заявил заместитель главы администрации президента Петра Порошенко Константин Елисеев.

Он пояснил, что введение таких дополнительных санкций должно происходить в два этапа. В частности, первый будет предупредительным относительно ответственности российского бизнеса и боевиков в случае рейдерского захвата предприятий на оккупированных территориях, которые находятся под украинской юрисдикцией. Тем временем второй этап вступит в силу в том случае, если рейдерский захват все-таки произойдет. Именно тогда начнется введение точечных санкций против российского бизнеса или посредников.

"Если, например, будет захвачено какое-то предприятие, его продукцию смогут продавать только на территорию РФ. И если какое-то российское предприятие будет покупать эту продукцию, то мы будем просить наших европейских партнеров и США ввести против такого предприятия точечные экономические санкции", – подчеркнул Елисеев.

По его словам, договориться об этом со странами Европы - достаточно реалистично, впрочем для того, чтобы это произошло, "нужно что-то решить с этой блокадой".

"Нам партнеры наши говорят уже прямым языком, что "в этих условиях мы не можем вводить санкции, поскольку вы сами себя наказываете", – подытожил Елисеев.

Он добавил, что Россия использует торговую блокаду Донбасса, чтобы дестабилизировать ситуацию на востоке Украины.

Міністри закордонних справ Німеччини і Франції надіслали в Україну письмове звернення про умови виборів на територіях Донбасу, підконтрольних сепаратистам, в якому повністю підтримали вимоги української сторони.
Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін в спілкуванні з "Європейською правдою" під час міністерської конференції ОБСЄ в Белграді.
"Я тільки що розмовляв з Франком-Вальтером Штайнмайером (глава МЗС Німеччини), який разом з Лораном Фабіусом написав мені листа, де чітко прописав умови для виборів", - розповів він.
Саме цій позиції європейські учасники " Нормандської четвірки" будуть дотримуватися на переговорах з Росією.
За словами Клімкіна , вимоги Берліна та Парижа збігаються з українськими .
"Вибори повинні проходити на основі українського законодавства, відповідно до критеріїв ОБСЄ, з вільним доступом ЗМІ, з доступом політичних партій ( зареєстрованих у Києві , для участі у виборах на Донбасі ) . І звичайно повинна бути можливість для тих, хто змушений був покинути Донбас , брати участь у виборах і бути обраним ", - підкреслив він.
Як відомо , останній пункт викликає неприйняття в Москві. "Звичайно ж, чесні вибори, давно можна було б організувати . Тобто всі розуміють, і тільки одна Росія не розуміє , що потрібно провести те, що дійсно називається виборами" , - заявив Клімкін.
 
 
Гречка і перловка з м'ясом, несолодке печиво , чай , кава, трохи меду , сало шпик, тушкована яловичина і паштет. Це офіційний одноденний сухий пайок, який держава надає воїнам Збройних сил, насамперед тим, які воюють на сході України проти російських військ і найманців. Дивує - повна відсутність продуктів з овочів, фруктів яки є головним джерелом вітамінів. 
Звичайно, що волонтери, що допомагають військовим дещо додають до цього офіційного набору продуктів, але як правило фрукти для військових дуже рідке явище, а овочі обмежуються, луком, картоплею та капустою. Отже маємо брак вітамінів, які   як відомо, джерело здоров’я, та кращій засіб для запобігання хворобам. Це важливо на лінії фронту, але це надважливе для поранених, що лікуються у центральній поліклініці Військово-медичного управління СБУ.    
Людський організм , який переніс хірургічну операцію, ослаблений, причому дуже сильно. Саме з цієї причини вживання вітамінів після операції особливо важливо.
Розуміючи це значення вітамінів для постраждалих військових або військових, що захворіли, благодійний фонд «Душа та серце з Україною»» перерахував 24 листопада 2015 10 тис. грн. на їх закупівлю «Благодійній організації «Фонд підтримки національної безпеки України» для подальшої передачі вітамінів військовим, що знаходяться на лікуванні у центральній поліклініці Військово-медичного управління СБУ.